Tweede onderhandelingsronde voor de nieuwe GGI-cao

Op donderdag 14 november was de tweede onderhandelingsronde voor de nieuwe GGI-cao gepland. In het vorige bericht is aangegeven dat de eerste ronde de seniorenregeling uitgebreid aan de orde is gekomen. Naar aanleiding daarvan is er ook een enquête uitgezet onder HZC leden die werkzaam zijn onder de GGI-cao. Gelukkig hebben daar heel veel mensen op gereageerd. Ook CNV en FNV hebben deze vragen voorgelegd aan hun leden. De uitkomsten van alle enquêtes moeten nog naast elkaar gelegd worden om een goed totaalbeeld te krijgen. In combinatie met de berekeningen kunnen we dan – rekening houdend met de wensen van de werknemers –  gaan praten over de best mogelijke en realistische haalbare oplossing.  In de volgende nieuwsbrief hopen we daar verder op terug te komen.

 

Meer tijd nodig

Er zijn aanvullende berekeningen gevraagd zodat we dieper op de materie in konden gaan. Dit stond gepland voor het tweede overleg. Helaas heeft het maken van deze berekeningen meer tijd nodig dan dat wij hadden ingeschat. Omdat wij ons bewust zijn van de impact die eventuele wijzigingen kunnen hebben, is er besloten dat zorgvuldigheid boven alles gaat. Dat betekent dat wij de berekeningen afwachten en hopelijk op de derde bijeenkomst die gepland staat voor over twee weken wel tot afspraken kunnen overgaan.  

De ronde van 14 november hebben we dan ook hoofdzakelijk besteed aan verduidelijking van alle voorstellen en tekstuele aanpassing van de cao.

Hopelijk is de volgende nieuwsbrief een stuk concreter. Uiteraard houden we jullie op de hoogte.

Ontdek de voordelen van ons lidmaatschap

Profiteer van onder meer
Zekerheid dat je contract goed geregeld is
Juridische hulp zonder gedoe
Ondersteuning tijdens je loopbaan
Advies over werk, stage en pensioen
Snel antwoord op je vragen